• Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

Хто такий соціальний педагог?

  Соціальний педагог - це педагогічний працівник, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів  школи та попередженні впливу  негативних соціальних чинників  на формування та розвиток особистості дитини.

Please reload

Вправа "Знайди емоцію"

Вправа на розвиток уяву

Як зупинити дитяче цькування?

 БУЛІНГ - це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

  01.12.2017 року відбулися загальношкільні батьківські збори на тему "Взаємовідносини батьків і дітей". Психолог і соціальний педагог із батьками обговорили проблеми перехідних періодів  дітей та надали їм необхідні рекомендації щодо поліпшення взаємовідносин з дітьми. Виховання - складне завдання. На кожному етапі діти зустрічаються з певними проблемами. Але більш конкретно розглянули особливості  підліткового віку.  У цей період діти з одного боку вже перестали бути залежними від батьків малюками,а з іншого - ще не перетворилися на дорослих . Ця перехідна фаза приносить проблеми як батькам,так  і самим дітям. Але, терпіння і деякі корисні поради  можуть сприяти успішному  подоланню цього періоду життя дитини.   

Please reload

© 2023 «Помощь детям». Сайт создан на Wix.com

Наш адрес:

27300., Кіровоградська область,смт.Олександрівка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now